O Nás

S námi je hokej tvůj život i tvůj styl !
 
 
 
Vítejte na našem e-shopu s hokejovou módou!
 
 
Představujeme Vám naší značku, která vznikla z lásky k hokeji a touhy sdílet naše nadšení s dalšími sportovci a fanoušky tohoto skvělého sportu přes oblečení a doplňky na ledě, ale i mimo něj.
 
#VeStyluHokeje
 
IMG_2513 
 
 Našim cílem bylo neopustit hokejové prostředí a využít vlastních kontaktů a zkušeností ke spuštění vlastního podnikání. Začali jsme s pár kšiltovkami v malé dílně, ale dnes se můžeme každý rok pyšnit novou kolekcí a stovkami spokojených zákazníků.
 
V naší nabídce najdete hokejovou módu pro ženy, muže i děti. Různé hokejové doplňky od našich originálních náramků z hokejové tkaničky až po hokejové tetovačky. Specializujeme se ale také na týmové objednávky s vlastním logem a čísly/jmény hráčů.
 
IMG_1613
 
  Snažíme se vyrábět naše produkty s láskou a kvalitně. Naší velkou předností je možnost personalizace, dokážeme vyšívat či potisknout vaše jméno, číslo, iniciály téměř kamkoliv.
 
Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout našim zákazníkům nejen kvalitní produkty, ale také skvělou zákaznickou podporu. Pokud máte jakékoliv dotazy, jsme vždy připraveni Vám pomoci a případně udělat vše dle Vašich představ.
 
IMG_1614
 
  Děkujeme Vám za podporu a věrnost, bez vás bychom nebyli tam, kde jsme dnes. Těšíme se na další spolupráci a přinášení radosti a eleganci do hokejových arén po celém světě. Určitě budeme moc rádi za sdílení a označování na sociálních sítích! :)
 
Pokud máte jakékoliv dotazy nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat. Budeme rádi, když vám pomůžeme najít ty správné produkty a vyjít vstříc vašim požadavkům.
 
 
A nezapomeňte - žijte si svůj sen na ledě i mimo něj!
 
IMG_1615
 

Záznamy nebyly nalezeny...

Zpět do obchodu